لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 62 از 321 نخستنخست ... 125258596061626364656672112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 977 به 992 از 5127

موضوع: راهنمایی برای خرید پیانو دیجیتال

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40965
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    27 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hopital [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    jose ferandes tors جان تبریک میگم که بالاخره تونستی به آرزوت برسی اونم با تلاش خودت. حالا فروشنده دمش گرم یک و پونصد داد ،
    ولی منی که توی این شهرستان خراب شده هستم و همه ی فروشنده هاش دزدن باید چی کار کنم ؟ حتی همون کمترینشم نمی تونم بخرم . امروز دوباره رفتم تا پیانو دیجیتال قیمت بگیرم . نمایندگی خراب شده همین clp 320 رو میگه یک و هشتصد (اونم رنگ معمولی و یه همچین قیمتی واسه یه پیانوی معمولی). من می تونستم یک و پونصد رو جور کنم و همین clp 320 رو بگیرم ولی حالا دیگه فایده ای نداره . حالا به نظر شما من چیکار کنم ؟ آخه از شهر دیگه هم که نمی تونم پیانو رو بگیرم بیارم . لعنت به هر چی فروشنده ی دزد . راستی تابستون قیمتها بالا میره ؟
    چی یک و هشتصد؟؟؟؟؟؟ بابا دو روز بیش قیمت گرفتم از اقای حفظی با تخفیف گفت 1350000 تازه اگه چونه میزدم ارزونترم میداد باشو بیا تهران از تاشار قشم به این قیمتی که گفتم بگیر نمیدونم اگه شماره نمایندگی رو بزارم درسته یا نه اگه درست نیست دوستان حذف کنن مسوول تاشار قشم اقای امیر حفظی قبل رفتن زنگ بزن بگو که یکی دوروز بیش زنگ زده بودن گفتین بهش 1350 تا بهت گرون نده. نه بعد تابستون قیمتا میاد بایین چون مدلای جدید تو راهن اینا مال چند ساله بیشه اکه زنگ بزنی برات به همین قیمتی که گفتم میفرستن شماره تو بخش خصوصی است

2. کاربران زیر از asan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40965
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Acoustic [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    البته اگه مشکلی نیست اصلاح میکنم که یاماها هم مدل هایی که رزونانس تار های مجاور که در اون گرفته شده رو داره

از جمله CLP280

در CLP340 رزونانس تارهای مجاور گرفته نشده . اما هم قابلیت Damper Resonance (رزونانس تارها وقتی پدال گرفته میشه) رو داره هم KeyOff Sampling (نمونه صدای برگشت کلاویه) وجود داره.
    سلام اکوستیک جان منم شاید یه clp 320 بگیرم به قیمت 1250 به هر حال هر چی باشه دیجیتالن نمی خوام بیشتر هزینه کنم موفق باشید دوستان اگه clp 320 l میخوایین بگیرین از قیمت 1400 دیگه بیشتر ندینا از من گفتن بود

4. 2 کاربر برای این پست از asan تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40965
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

hopital بیام خصوصی من کار نکرد شمارتو تو بیام خصوصی برام بذار بهت شمارشو بدم

6. کاربران زیر از asan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    40597
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,051
    2,488 بار تشکر شده در 808 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/44
    Given: 5/10
    میزان امتیاز
    0

ممنون asan جان خب من که فعلاً نمی تونم تهران برم . حالا که گفتی قیمت ها پایین میاد بهتره . پس صبر می کنم تابستون برم تهرون . از این شهرستان خراب شده ی خودمون دیگه چیزی نمی خرم.

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    45 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط ney_7band [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود و احترام به همه ÷یانیست های عزیز
    می خواستم بدونم با 150 تومن میشه یه پیانو گرفت؟
    درود
    من این دو مدل رو پیدا کردم، (قیمت هر دو زیر 200 دلار هست) ولی مطمئن نیستم در بازار ایران وجود داره یا نه:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    .
    بیاییم با هم مهربانتر باشیم
    ، بپذیریم که بخشی از درآمد ماهانه متعلق به خود ما نیست، قدری به نگاههای نگرانی که از پشت شیشه ی اتومبیل تقاضای کمک دارند دقت کنیم. معتاد بودن جرم نیست دوست من، نتیجه ی شرایطی خاص است که اگر من و تو هم درگیرش بودیم شاید...

9. کاربران زیر از arashmehrad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41912
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیانوی بزرگ (رویال)
    همانند پیانوهای دیورای پیانوهای بزرگ (رویال) در اندازه های مختلف ساخته می شوند که تفاوت اصلی آنها با یکدیگر در طول پیانو است. طول یک پیانو بزرگ (رویال) از قسمت جلوی کیبورد تا انتهای پشتی آن اندازه گیری می شود. امروزه با توجه به ساخت صنعتی این پیانوها قیمت آنها نیز کاهش چشمگیر پیدا کرده بگونه ای که می توان با بودجه نه خیلی زیاد اندازهای کوچک آنرا تهیه کرد.

کوچکترین سایز این پیانوها Baby (بچه) نامیده می شود. طول این پیانوها از حدود 145 سانتیمتر شروع می شود و تا حداکثر 160 سانتیمتر ادامه دارد. پیانوهای Baby طرفداران بسیاری دارد چرا که ابعاد آنها بگونه ای است که در بسیاری از خانه ها می توان برای نگهداری آن محلی را اختصاص داد. تجربه نشان داده است که اغلب پیانوهای Baby بهتر از پیانوهای خوب دیواری نیستند پس اگر الزام خاصی ندارید، خرید یک پیانو خوب دیواری بر یک پیانو Baby ارجحیت دارد.

سایز بعدی پیانوهای متوسط یا Medium Grand هستند. طول آنها از حدود 160 سانتیمتر شروع می شود و تا حدود 215 سانتیمتر ادامه دارد. Professional Grand سازی در حدود 190 سانتیمتر در این رنج است که معمولآ نوازندگان حرفه در منزل از آن استفاده می کنند. از حدود 200 - 215 سانتیمتر پیانوهای بزرگ را با نام Artist می شناسند که هنرمندان در اجراها از آنها استفاده می کنند.

طول سیم بلند، صفحه صدای وسیع و جعبه بزرگ از جمله ویژگی های این پیانوها است که به آن توانایی تولید حجم صدای بالا می دهد. با توجه به ابعاد این رنج از پیانوهای بزرگ (رویال) از آنها معمولآ بعنوان پیانوهای خاص در مدارس موسیقی، استودیوهای ضبط، سالن های کوچک و متوسط کنسرت و ... استفاده می شود.

بزرگترین سایز پیانوهای بزرگ (رویال) ممکن است تا 275 سانتیمتر هم طول داشته باشند که معمولآ جز در اجراهای بسیار جدی موسیقی و سالن های کنسرت بزرگ و تالارهای اجرای موسیقی کاربردی ندارند. برخی از این سازها در قسمت باس تعداد کلید های بیشتری هم دارند و ممکن است بجای 88 تا 96 کلاویه داشته باشند. پیانوها در این رنج با نامهای Half Concert یا Full Concert با توجه به طول آنها نیز نامیده شوند.

Action یک پیانو بزرگ (رویال)

مقایسه بین پیانو دیواری و بزرگ (رویال)
    سئوالی که همواره برای نوازندگان مبتدی و خریداران پیانو مطرح است اینکه کدام یک از این نوع ساز بهتر است و یا تفاوت عمده آنها در چیست؟

اگر تفاوت قیمت و شکل ظاهری این دو ساز را کنار بگذاریم تفاوت اصلی این دو ساز که بسیار قابل هم توجه است، تنها در سیستم انتقال نیرو (Action) از کلاویه ها به چکشها - و البته سیستم های خفه کن هر سیم (Damper) - است. این اختلاف طبیعتآ به این دلیل است که سیم های پیانو دیواری عمودی و سیم های پیانو بزرگ (رویال) افقی است. نمود بارز این تفاوت تفاوت حسی است که هنگام نوازندگی با این دو ساز آنرا احساس می کنیم.

در پیانوهای بزرگ (رویال) سیم ها افقی هستند و چکشها بصورت افقی از پایین به بالا ضربه می زنند برای همین هنگام زدن ضربه به کلاویه، نیروی انتقالی به چکش در جهت خلاف جاذبه زمین است و این باعث می شود کلاویه های پیانو بزرگ (رویال) هنگام زدن ضربه سنگین تر باشد. برعکس هنگام برگشت چکش، جاذبه به برگشت آن کمک می کند و چکش سریعتر برمی گردد و لذا نوازنده می تواند با سرعت بالاتری یک کلاویه را درجا نواخته و نت هایی با تمپوی بالا روی یک کلاویه اجرا کند. به همین دلیل معمولآ سرعت پاسخگویی یک کلاویه در پیانوهای بزرگ (رویال) بهتر از پیانوهای دیواری است.

اما در پیانوهای دیواری سیم ها و چکشها عمودی هستند و جاذبه تقریبآ تاثیر یکسانی به چکش چه در هنگام ضربه زدن و چه در هنگام بازگشت، وارد می کند. به همین خاطر سرعت اجرا در پیانوهای عمودی عمومآ از پیانو با کیفیت مشابه افقی پایین تر است.

دقت کنید که فاکتور توان اجرای سریع تنها برای نوازندگی قطعات بسیار پیچیده با تمپوهای بسیار بالا مورد نیاز است و یک پیانوهای خوب دیواری می تواند در سرعت های معمولی و حتی بالا بازده خوب و قابل قبولی را از خود نشان دهد.

یک راهنمایی مهم آنکه اگر بودجه محدودی دارید هرگز اقدام به خرید پیانو بزرگ (رویال) نامرغوب و با ابعاد کوچک نکنید، در عوض یک پیانو دیواری مرتفع با سیم های بلند و کیفیت خوب تهیه کنید.

در مطلب آینده به بررسی مختصر پیانوهای دیجیتال و نیز کیفیت جنس و قطعات بکار برده شده در سازهای آکوستیک و تاثیر آنها روی احساس نوازندگی و Touch پیانو خواهیم پرداخت.
    از طرف دوستت paco_de_luchia
    ویرایش توسط paco_de_luchia : Thursday 3 March 2011 در ساعت 07:30 PM

11. کاربران زیر از paco_de_luchia به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41912
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    11 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

راهنماي خريد پيانو ديجيتال

پيانوهاي ديجيتال امروزي چه از لحاظ صدا و چه از لحاظ کيفيت لمس و پاسخ کلاويه ها به اندازه هاي يک پيانو آکوستيک بسيار نزديک شده اند. بگونه اي که امروزه در بسياري از استوديوهاي ضبط به دليل سهولت صدا گيري از پيانو ديجيتال، معمولآ از آنها براي ضبط موسيقي استفاده مي شود.
    شما با هزينه اي که براي خيرد يک پيانو زيرمتوسط آکوستيک مي پردازيد مي توانيد يک پيانو خوب ديجيتال خريداري کنيد. بعنوان مثال شما هرگز نخواهيد توانست با حدود دو ميليون تومان يک پيانو آکوستيک قابل قبول خريداري کنيد، اما با همين مبلغ مي توانيد يکي از بهترين پيانو هاي ديجيتال موجود را خريداري کرده از نواختن آن لذت ببريد.
    جاي هيچگونه نگراني هم نيست، چنانچه پيانو ديجيتال را از فروشگاه هاي معتبر و احيانآ نمايندگي آن - که اخيرآ در تهران بسياري از مارک ها نمايندگي دارند - تهيه کنيد، هيچ گونه خطري سرمايه گذاري شما را تهديد نمي کند. تکنولوژي ساخت اين دستگاه ها آنقدر پيشرفته کرده است که بندرت مشکل خاصي براي آنها بوجود مي آيد.
    مزاياي عمومي استفاده از پيانوهاي ديجيتال

شايد مهمترين نکته آن باشد که شما مي توانيد صداي اين ساز را کم کرده و يا حتي به هنگام شب با يک هدفون به تمرين نوازندگي خود بپردازيد، بدون آنکه موجب آزار افراد خانواده يا همسايگان شويد.
    از ديگر مزاياي اين سازها آن است که انواع مرغوب آنها معمولآ داراي نمونه صداي (Sample / Font) بهترين پيانوهاي موجود دنيا هستند. بنابراين شما مي توانيد با خريد يک ساز ديجيتال از صداي بهترين پيانوها استفاده کنيد. اين نکته بسيار مهم است چرا که سبک هاي خاص موسيقي معمولآ گونه هاي متفاوت رنگ صدا را مي طلبد ممکن است شما در جايي نياز به يک صداي گرم و مهربان داشته باشيد و در سبک موسيقي ديگر صدايي تيز و شفاف.

پيانو ديجيتال Stage نياز به پايه دارد.
    اين پيانوها معمولآ داراي بانک صوتي گسترده تري هستند و معمولآ علاوه بر انواع پيانوهاي آکوستيک، صداي انواع پيانوهاي الکتريک قديمي از انواع دهه 60 گرفته تا صداي زيباي پيانو هاي Rhodes را نيز شامل مي شوند. بنابراين شک نداشته باشيد که با تهيه يکي از اين پيانوها بيشترين استفاده را از ساز خود خواهيد برد.
    اغلب پيانوهاي ديجيتال داراي يک ريتم باکس ساده نيز هستند که معمولآ شامل انواع ريتم هاي 3 و 4 ضربي هستند. مزيت وجود اين ريتم باکس آن است که شما مي توانيد به سهولت همانند يک مترونوم از آنها استفاده کنيد و قطعه تمريني خود را دقيقتر اجرا کنيد.
    پيانوهاي ديجيتال در انواع مبله و Stage ساخته مي شوند. نوع مبله آن دقيقآ در ابعاد پيانوهاي آکوستيک است اما نوع Stage پايه ندارد و تنها يک بدنه است که کيبرد را شامل مي شود. براي استفاده از اين نوع احتياج به تهيه يک ميز يا پايه داريد. هرچند به دليل عريض بودن اين نوع از ساز جابجايي آن حتي با اتومبيل دشوار است - چراکه در اتومبيلهاي معمولي جا نمي گيرد - اما در هر صورت چنانچه نياز باشد جابجا کردن اين ساز به مراتب ساده تر از يک پيانو آکوستيک است و اين خود يکي از امتيازات اين پيانو ها است.
    تمامي اين سازها نسبت به ضربه وارد شده به کلاويه حساس هستند و بخوبي رفتار انگشتان شما با کلاويه را حس مي کنند. پيانوهاي ديجيتال مبله معمولآ داراي آمپلي فاير و بلندگو هستند اما انواع Stage آنها فقط خروجي Audio و هدفون دارند، لذا براي استفاده از آنها بايد آمپلي فاير و بلندگو يا مونتور بکار برد.
    داشتن پورت هاي خروجي صوتي و MIDI از ديگر مزاياي اين سازها است که به شما کمک مي کند بتوانيد ساز خود را به کامپيوتر متصل کرده آنرا توسط يک نرم افزار Sequencer کنترل کنيد و يا خروجي را ضبط کنيد و پردازش هاي مورد نظر را روي آن انجام دهيد.

انواع Action پيانوهاي ديجيتال

در پيانوهاي آکوستيک Action به سيستمي گفته مي شود که نيروي وارده شده به کلاويه را به سيم ها منتقل مي کند. در پيانوهاي ديجيتال عملآ چنين سيستمي لازم نيست و نقش سيستم Action در آن است که تا حد ممکن وضعيت Action پيانو آکوستيک را براي ساز ديجيتال شبيه سازي کند.
    بطور کلي دو نوع Action در پيانوهاي ديجيتال متداول است يکي بنام Hammer Action (چکشي) و ديگري Action اي است که به Weighted (سنگين يا وزندار) معروف است. برخي از سازندگان از ترکيب اين دو Action نوعي جديدي بنام Weighted - Hammer ساخته اند که سعي شده ويژگيهاي هر دو اکشن را داشته باشد. همچنين در گونه هاي مرغوب پيانوهاي ديجيتال نوع خاصي از Action چکشي تحت عنوان Progressive ساخته شده است که در ادامه راجع به آن توضيح خواهيم داد.
    جداي از Action که کيفيت لمس و بازخور کلاويه را مشخص مي کند جنس کلاويه نيز بسيار مهم است. در انواع بسيار مرغوب پيانوهاي ديجيتال، براي آنکه نوازنده احساس کند با پيانو آکوستيک کار مي کند، حتي کلاويه ها از جنس چوب ساخته مي شوند. معمولآ پيانوهاي ديجيتالي که توسط کارخانه هاي سازنده پيانوي آکوستيک، ساخته مي شوند داراي کلاويه هاي چوبي هستند يا حداقل اينگونه انتخابي را براي شما دارند. در غير اينصورت بندرت سازنده پيانوي ديجيتالي را مي توان پيدا کرد که در پيانو خود از کلاويه هاي چوبي استفاده کند.
    دقت کنيد که کيفيت لمس کلاويه ها در پيانوهاي ديجيتال بسيار با کلاويه هاي کيبردهاي معمولي متفاوت است و به همين دليل اغلب افرادي که با کيبردهاي معمولي کار کرده اند نمي توانند با پيانوهاي ديجيتال نوازندگي کنند و برعکس.
    پيانوهايي که از سيستم Weighted Action استفاده مي کنند معمولآ ارزانتر هستند. خاصيت اين Action آن است که برخلاف کلاويه هاي کيبرد هاي معمولي به کلاويه پيانو ديجيتال وزن مي دهد، به عبارتي براي نواختن ساز بايد نيروي بسيار بيشتري به کلاويه وارد کنيد. کلاويه هاي اين سيستم همگي سنگين هستند و وزني - در واقع نيرويي که با انگشت شما وارد مي شود - را که شما هنگام نواختن حس ميکند در طول مسير رفت و برگشت کلاويه يکسان است.
    اما Action هاي چکشي سيستم پيچيده تري دارند. اين نوع از Action سعي مي کند کلاويه را همانند يک پيانو آکوستيک شبيه سازي کند و براي همين کلاويه اين نوع از سازها همانند پيانو آکوستيک، لقي ابتداي مسير رفت را داشته، سپس سنگين شده و هنگام بازگشت مانند کلاويه آکوستيک به انگشت ضربه وارد مي کنند.
    Progressive Action گونه پيشرفته تري است از اکشن چکشي که در آن پاسخ ضربه اي کليدها از قسمت بم به زير متفاوت است. در يک پيانو آکوستيک هرچه از سمت چپ به راست حرکت مي کنيم کلاويه هاي سبکتر شده و راحت تر اجرا مي شوند، اين حالت دقيقآ در پيانو ديجيتال با اکن Progressive شبيه سازي شده است و شما بسادگي تفاوت نت هاي زير سمت راست را نسبت به نت هاي بم احساس خواهيد کرد.
    دقت کنيد که Action يک پيانو ديجيتال مرغوب معمولآ به مراتب از پيانوهاي آکوستيک هم قيمت، بهتر است و اين مي تواند نکته مهمي باشد براي انتخاب ساز.
    تنظيم ديجيتالي Action

يکي از ويژگي هاي متمايز پيانوهاي ديجيتال کنترل پاسخ صوتي به ضربه وارد شده به کلاويه است. معمولآ شما مي توانيد حداقل در سه سطح Hard، Medium و Soft صوت خارج شده از ساز را کنترل کنيد. اين ويژگي به شما امکان مي دهد حساسيت کلاويه هاي ساز را نسبت به ضربه وارد شده به آنها تنظيم کند. در حالت Hard شما بايد نيروي زيادي وارد کنيد تا صداي ساز بلندتر شود اما در حالت Soft با آورد نيرو کم صداي بلند تري از ساز بيرون خواهد آمد.
    پدال

تمام پيانوهاي ديجيتال داراي پدال هستند و به شما اجازه مي دهند که همانند پدال Sustain نت هاي نواخته شده را کنترل کنيد. نوع معمولي آنها فقط يک حالت دارد به عبارتي يا Sustain بصورت کامل گرفته شده و يا بصورت کامل بسته است. هرچند از طريق کنترلهاي موجود مي توان ميزان Sustain را کم يا زياد کرد اما يک نوازنده حرفه اي معمولآ به پدالي احتياج دارد که به هنگام نوازندگي بتواند ميزان Sustain را کم و زياد کند.
    در انواع مرغوب پيانوهاي ديجيتال اين مشکل رفع شده و پدال Sustain مي تواند در چندين حالت ميزان کشش داده شده به نتها را کنترل کند.
    واقعيت آن است که کيفيت صدا و Action پيانوهاي ديجيتال به قدر پيشرفت کرده که بسياري از نوازندگان مطرح دنيا از اين سازها استفاده مي کنند. اگر با يکي از انواع مرغوب آن يک ساعت کار کنيد و سپس سراغ يک پيانو آکوستيک برويد، متوجه خواهيد شد که Action پيانو ديجيتال حتي مي تواند بهتر از پيانو آکوستيک باشد.

13. 2 کاربر برای این پست از paco_de_luchia تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

ممنون از توضیحات... هرچند قدیمی بود . ولی به درد میخوره
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

سلام دوستان
    من از کودکی عاشق پیانو بودم (با اینکه استایل موزیکم راک و متاله اما دوست داشتم نوزانده ی پیانو بشم از استایل پیانیست های سبک متال و هدبنگ هاشون پشت پیانو لذت میبردم و میبرم) ولی بخاطر هزینه ی بالاش اصلا نمیتونستم بخرم
    اما الان مستقل شدم و بتازگی جایی استخدام شدم و رویای یه اتاق پر از انواع ساز و وسایل موسیقی داره محقق میشه
    به نظر شما الان واسه شروع دیر نیست آخه تقریبا 26 سالم هست و البته دوست دارم تو این ساز حرفه ای و تکنیکی بشم نه اینکه یه پیانیست معمولی
    بعد با 2 تومن چیز بدرد بخور گیرم میاد (البته احتمالا 2 ماه دیگه میگیرم چون باید حقوق جمع کنم و فعلا بیخیال گیتار فندر شدم)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    40965
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان
    من از کودکی عاشق پیانو بودم (با اینکه استایل موزیکم راک و متاله اما دوست داشتم نوزانده ی پیانو بشم از استایل پیانیست های سبک متال و هدبنگ هاشون پشت پیانو لذت میبردم و میبرم) ولی بخاطر هزینه ی بالاش اصلا نمیتونستم بخرم
    اما الان مستقل شدم و بتازگی جایی استخدام شدم و رویای یه اتاق پر از انواع ساز و وسایل موسیقی داره محقق میشه
    به نظر شما الان واسه شروع دیر نیست آخه تقریبا 26 سالم هست و البته دوست دارم تو این ساز حرفه ای و تکنیکی بشم نه اینکه یه پیانیست معمولی
    بعد با 2 تومن چیز بدرد بخور گیرم میاد (البته احتمالا 2 ماه دیگه میگیرم چون باید حقوق جمع کنم و فعلا بیخیال گیتار فندر شدم)
    سلام زیر 2 تومن فقط clp بالای 2 تومن رولند. البته منظورم دیجیتاله نه اکوستیک

17. کاربران زیر از asan به خاطر این پست تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

مرسی دیجیتال دیگه آخه آکوستیک خوب گیر نمیاد با این پول البته شاید کمی بیشتر بتونم خرج کنم ولی چون میخوام فرصت رو از دست ندم میخوام سریع بگیرم راستی این سن به نظرتون دیر نیست ؟؟؟؟(پیری و معرکه گیری !!!|! ؟؟)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25500
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    12
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من می خوام تو رنج پولی دارم یه مدل پیانو یاماها DGX630 بخرم تا یادگیری پیانو رو شروع کنم

سوال داشتم آیا برای خرید پیانو حتما باید با یه آدم وارد رفت یعنی نیازه

بعد این مدل آیا کارم رو راه میندازه

20. کاربران زیر از hadi_en به خاطر این پست تشکر کرده اند:

arashmehrad آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26181
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    30
    45 بار تشکر شده در 28 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من می خوام تو رنج پولی دارم یه مدل پیانو یاماها DGX630 بخرم تا یادگیری پیانو رو شروع کنم

سوال داشتم آیا برای خرید پیانو حتما باید با یه آدم وارد رفت یعنی نیازه

بعد این مدل آیا کارم رو راه میندازه
    1- مدل جدیدترش DGX640 هم ظاهرا اومده ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید])
    2- برای خرید پیانو آکوستیک واقعا نیاز هست، ولی برای دیجیتال چندان نیاز نیست، میتونید مشخصات و کاتالوگهای اونها رو در اینترنت بخونید
    3- این مدل برای شروع خوب هست، ضمن اینکه میتونید از اون بعنوان midi controller استفاده کرده و با اتصال به کامپیوتر و نرم افزارهایی مثل reason و ... رکوردهایی با کیفیت بالا داشته باشید
    .
    بیاییم با هم مهربانتر باشیم
    ، بپذیریم که بخشی از درآمد ماهانه متعلق به خود ما نیست، قدری به نگاههای نگرانی که از پشت شیشه ی اتومبیل تقاضای کمک دارند دقت کنیم. معتاد بودن جرم نیست دوست من، نتیجه ی شرایطی خاص است که اگر من و تو هم درگیرش بودیم شاید...

22. کاربران زیر از arashmehrad به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    25500
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    12
    9 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arash. mehrad [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    1- مدل جدیدترش DGX640 هم ظاهرا اومده ([ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید])
    2- برای خرید پیانو آکوستیک واقعا نیاز هست، ولی برای دیجیتال چندان نیاز نیست، میتونید مشخصات و کاتالوگهای اونها رو در اینترنت بخونید
    3- این مدل برای شروع خوب هست، ضمن اینکه میتونید از اون بعنوان midi controller استفاده کرده و با اتصال به کامپیوتر و نرم افزارهایی مثل reason و ... رکوردهایی با کیفیت بالا داشته باشید
    من سایت بازرگانی جام جم رفتم مدل 630 رو در بازه کیبوردها طبقه بندی کرده بود در ضمن عکسی که گذاشته بود پدال نداشت در صورتی که من حتی ویدیو تبلیغاتی این مدل رو دیدم پدال داره

جریان چیه؟
    ویرایش توسط hadi_en : Saturday 5 March 2011 در ساعت 10:50 AM

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    میزان امتیاز
    16

دوستان بجای کپی کردن مطالب حجیم از یک سایت میتونن بسادگی فقط لینک اون سایت رو قرار بدن یا حتی المکان منبع رو در آخر مطلبی که کپی کردن بنویسن.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

25. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

HamedSedighi آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    2142
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    5,230
    3,892 بار تشکر شده در 1,579 پست

شبکه های اجتماعی من

Add HamedSedighi on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 16/0
    Given: 41/1
    میزان امتیاز
    18

Arrow

درود
    یه ویدیو براتون آپلود کردم . kurzweil mark pro 2 .

دوستانی که موفق به دنلود شدند پسورد رو در پیام خصوصی بپرسند .

نمی دونم از کجا دنلود کردم ولی می دونم یوتیوب نبود .

soundcloud.com/hamedsedighi

27. 3 کاربر برای این پست از HamedSedighi تشکر کرده اند:

صفحه 62 از 321 نخستنخست ... 125258596061626364656672112162 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)